Názory uživatelů CD HAPPYneuronVe vašem programu se dobře orientuji a hry jsou pro nás důchodce dle mého názoru přehledné, pochopitelné i různorodé. Je mi 60, užívám si pohodu důchodce a do práce nechodím, ovšem vůbec nevím, jak jsem na tom se svým mozkem. Teď ráda zjišťuji, že nejsem úplný blbec, ovšem je třeba trénovat, abych brzy nebyla. Vaše hry mě baví a zlepšuji se, což mě těší, ovšem dost mě překvapilo, že absolutně nezvládám hru složené obrázky. 
Zdena Víznerová, Praha 10 

Bezvadné, bezvadné, mně se to strašně líbilo. Jenom bych na některé úkoly potřeboval trochu víc času. Když je to hodně našponované, tak dělám daleko víc chyb a pak třeba zjistím, že bych to byl udělal. Jestli to se mnou něco udělalo ale neumím posoudit.
Lubor Svoboda, Praha 
 
Byla jsem tak nadšená! Vzpomněla jsem si na všechny kolegy, co jsem s nimi před důchodem pracovala. Věděla jsem, jak vypadali, kde seděli, ale nepamatovala jsem si jména. A teď po cvičení jsem si vzpomněla na všechna jména! Samo se mi tam něco vyčistilo, byla jsem tak udivená, že je to neuvěřitelné.
Nelli Trnková

Bylo to bezvadné, líbilo se mi to a musím říct, že jsem nepotřeboval vůbec televizi.
Karel Pech, Praha

  

Je to jako opium, furt musím hrát a zdokonalovat se a zdokonalovat se. A příbuzní, když to viděli, tak řekli, že je to úžasné, že jsou všichni sklerotici a budou taky trénovat.
Daniela Polanková


Přínos je to jednoznačně, navíc je tam desítky možností, takže doufám, že je to nevyčerpatelné. Akorát mě software pořád kritizuje, že to dělám dobře, ale strašně pomalu. A u berušek se mi stalo, že mi to napsalo, že jsem špatně zvolil slova, což asi patří k jiné hře.
Petr Svoboda

Zatím jsem nechtěla chodit na obtížnější úkoly, protože jsem si říkala, že by to dopadlo špatně. Ale samozřejmě počítám s tím, že budu cvičit dál. Taky mám trochu problém se slovní zásobou, protože jsem Polka. Ale celkově to bylo fajn.
Maria Raitová