Partnerský program
 
Pokud máte vlastní webové stránky nebo blog, nabízíme vám možnost výdělku. Umístíte-li na svoje stránky naši reklamu (pár možností vidíte na této stránce), získáte provizi z každého balení her HAPPYneuron, které bude prodáno zákazníkovi, jenž k nám přišel z vašich stránek. Jedinou podmínkou je, aby zákazník nakoupil během dvou měsíců od první návštěvy a prodej skutečně proběhl. Nestačí tedy pouhá objednávka, prodej musí být dokončen a zákazník ani nesmí zboží během následujícího týdne vrátit.  


Co získáte?
Kromě dobrého pocitu získáte 300 Kč včetně DPH za každé prodané CD! Svou splatnou provizi můžete rovněž vyměnit za CD HAPPYneuron za cenu 900 Kč + DPH.

 
Jak postupovat?
Je to vcelku jednoduché. Stisknete tlačítko dole na této stránce, zaregistrujete se do systému, v sekci "Bannery a odkazy" si vyberete banner z nabídky, stiskem tlačítka "Získat kód banneru" obdržíte kód, který zkopírujete do své stránky - a je to. Netrvá to déle než několik minut. Můžete si ale i vytvořit banner vlastní nebo třeba napsat článek s odkazem, zcela podle vaší vůle. Pouze musíte do odkazu vložit váš individuální identifikační kód, který získáte po registraci. 

 
Výplata
Na úvodní straně můžete sledovat stav svých provizí. Jakmile výše vaší provize přesáhne částku 900 Kč, budete moci zažádat o vyplacení peněz, buď na účet nebo složenkou (-50 Kč) na vámi uvedenou adresu. (Pouze plátci DPH musí sami vystavit a poštou zaslat fakturu, aby jim byla provize vyplacena.)